Värsked tööpakkumised

Objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27461

Tööpakkumise number

27461

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on ehituse, restaureerimise ja kinnisvara haldamisega tegelev ettevõte. Pakume tööd objektijuhile, kelle tööülesanneteks on ettevõtte ehitusobjektide projektdokumentatsiooni läbivaatamine, hinnangu andmine objekti tasuvusele, eelarveliste mahtude kontroll ja/või arvutamine, hinnapakkumiste küsimine tarnijatelt ja allhankijatelt, objekti käigu jälgimine jne .

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame ehitusalast eriharidust, eesti ja vene keele oskust kõnes ja kirjas, head arvuti kasutamise oskust, eelnevat erialast töökogemust.

Pakume motiveerivat töötasu, sisukat ja arendavat tööd, enesetäiendamise võimalust, meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2004
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2004