Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519148

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Управление объектом
* Координация рабочей силы
* Расчеты по материалам
* Общение с заказчиками и так далее
* Заполнение документации
* Контроль качества работ
* Соблюдение графиков работ

Ootused kandidaadile

* Хорошая командная работа и умение ведения переговоров
* Техническое мышление
* Умение читать проекты и чертежи
* Корректность, ответственность и лояльность
* Хорошие организаторские способности
* Знание русского и эстонского
* Права В-категории

Ettevõte pakub

* Стабильную и конкурентоспособную заработную плату
* Постоянную работу
* Возможность карьерного роста
* При надобности транспорт и жилплощадь

Tööpakkumise number
#519148

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. märts 2018
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2018

Kastion OÜ on kiiresti arenev alltöövõtuga tegelev ettevõte, mis kasutab kvalifitseeritud tööjõudu omas teenistuses. Teostame oma töid pühendunult, kvaliteetselt, kiiresti ning kõigi osapoolte huve arvestades. Oleme viinud lõpuni nii suuri kui ka väiksemaid projekte. Tehes koostööd meiega, saavad ettevõted usaldusväärset partnerit oma nimekirja. Teeme koostööd selliste ettevõtetega nagu Endover, Astlanda, FundEhitus, NOBE, Mapri, Mitt&Perlebach, Hausers jpt.

Vaata rohkem

Objektijuht