Värsked tööpakkumised

Objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 41874

Tööpakkumise number

41874

Töö kirjeldus

ehitustööde juhtimine ehitusplatsil
objektil teostatavate tööde kooskõlastamine tellijate ja töövõtjatega
ehitusobjektide kvaliteetse ja tähtajalise valmimise tagamine
töökäskude vormistamine ja aruannete koostamine
tööks vajalike materjalide ja tööriistade organiseerimine
tööohutuse- ja töötervishoiunõuete tagamine objektidel

Nõudmised kandidaadile

ehituslik eriharidus ja eelnev töökogemus
alluvatega töötamise kogemus
eesti ja vene keele oskus
algatusvõime ja initsiatiivikus töökohustuste täitmisel
hea analüüsi- ja organiseerimisvõime
ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus
enese- ja eesmärgikindlus
hea suhtlemis- ja koostööoskus
kiire mõtlemis- ja reageerimisvõime
võime paralleelselt töötada mitmete probleemide lahendamisega
pingetaluvus
arvuti kasutamisoskus
isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

pingelist ja vastutusrikast tööd
karjäärivõimalusi
enese proovilepaneku võimalust
enesearendamiseks sobilikku meeldivat ja nõudlikku töökeskkonda
mõnusat meeskonda ja sportlikke traditsioone
teadmistele, oskustele ning töötulemustele vastavat palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
4. märts 2005
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus

Alates 1995. a. katuseehitust ja fassaadikattetöid teostav arenev ja laienev ettevõte - vabariigis omal alal üks juhtivaid ettevõtteid. Käive on tõusnud üle 100 milj krooni aastas ja ettevõttes on tänaseks üle 150 töötaja.