Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #179814

Objektijuht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ehitustööde juhtimine ehitusplatsil
  • alltöövõtjate tööde koordineerimine ja kontroll
  • ehitusobjektidega seotud dokumentatsiooni täitmine
  • ehitusobjektide kvaliteetse ja tähtajalise valmimise tagamine
  • tööohutuse, töötervishoiu, tuleohutuse ja keskkonnakaitse nõuete täitmise korraldamine
  • hinnapakkumiste ja hinnaküsimiste koostamine
  • alltöövõtulepingute ettevalmistamine
  • ISO 9001, 14001 ja 18001 kvaliteedisüsteemi järgimine

Nõudmised kandidaadile

  • ehitusalane kõrgharidus
  • eesti, vene ja inglise keele oskus
  • eelnev töökogemus ehitusfirmas, vähemalt viis aastat
  • algatusvõime ja aktiivsus töökohustuste täitmisel
  • hea analüüsi- ja organiseerimisvõime
  • ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus
  • hea suhtlemis- ja koostööoskus
  • B-kategooria autojuhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

  • mõnusat nooruslikku meeskonda
  • karjäärivõimalusi ja enese proovilepaneku võimalust
  • kaasaegseid töötingimusi
  • teadmistele, oskustele ja töötulemustele vastavat palka, preemiasüsteem

Tööpakkumise number
#179814

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2009

Hausers Grupp OÜ on ehituse peatöövõtufirma, pakkudes kompleksseid ehitusteenuseid alates projekteerimisest kuni hoone ehituseni. Võttes arvesse oma klientide soove, pakume järgmisi ehitusalaseid teenuseid: projekteerimine, ehitamine, rekonstrueerimine ja konsultatsioon. Meie juhtimisel on valminud väga erineva sihtotstarbe ja suurusega hooneid: korterelamuid, tööstushooneid, laohooneid, büroohooneid ja insenertehnilisi rajatisi.

Vaata rohkem