Värsked tööpakkumised

Objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 154786

Tööpakkumise number

154786

Töö kirjeldus

Ehitustööde planeerimine ja organiseerimine objektil
Ehitusobjektide kvaliteetse ja tähtajalise valmimise tagamine
Ehitustööde läbiviimine koos ehitusmeeskonnaga vastavalt ehitusnormidele
Ehitusmeeskonna komplekteerimine ja töö korraldamine meeskonnaga
Ehitusprojektide eelarvestamine koostöös projektijuhi, kliendihalduri ja eelarvestajaga
Koostöö projektijuhiga ehitusprojektide juhtimisel
Võimalus töötada tulevikus objektijuhina Soomes

Nõudmised kandidaadile

Ehitusalane haridus
Ehitusalane kogemus (soovitav ehituse objekti- või projektijuhi kogemus)
Ehitusmaterjalide tundmine
Otsustus- ja vastutusvõime
Oskus töötada meeskonnas
Väga hea eesti keele oskus
Hea vene ja soome keele oskus suhtlustasandil
B-katekooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

eneseteostus- ja arenguvõimalust, karjäärivõimalust
töötulemustele väärilist põhipalka ja tulemustasu
palju mitmekülgset tööd meeldivas kollektiivis
stabiilset ja kaasaegset töökeskkonda

ametiauto kasutamise võimalus

Lisainfo

Edukas kandidaat on aktiivne algatusvõimeline inimene, keda innustab võimalus töötada meeskonnas ühiste eesmärkide nimel ja kes mõistab, et edu töös sõltub eelkõige oma enda võimetest ning soovist areneda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2008

AS Favor on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 190 inimese. Ettevõttes on 4 ärisuunda. CutCenter, Metaform, Profiline ja Laekeskus.
Laekeskus on äriklientidele suunatud professionaalne ripplagede müügikeskus. Meie tootevalikus on kõik ripplaetüübid erinevailt maailma tootjatelt. Lisaks laematerjalidele pakume ka lagede paigaldust ja tehnilist tuge.
Poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Rootsis, Ungaris, Saksamaal, Soomes, Hollandis, Lätis.
Äripäeva ettevõtete TOP 2007 hindas Favor AS-i Harjumaa parimaks ettevõtteks.