Värsked tööpakkumised

Objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 149206

Tööpakkumise number

149206

Töö kirjeldus

Pakume pikaajalist ja stabiilset tööd ehitustööde objektijuhile ehitusobjektidel Tallinnas ja väljaspool. Töö sisuks on igapäevane ehitustööde juhtimine objektil, alltöövõtjate tegevuse koordineerimine, kvaliteedikontroll, suhtlemine omanikujärelevalvega, ehituse täitedokumentatsiooni vormistamine, hinnapäringute ja tellimuste esitamine.

Nõudmised kandidaadile

Pingetaluvus ja töötahe, ehitusalane haridus või õpingud ehituserialal, kasuks tuleb varasem juhtimiskogemus.

Sõbralikku ja toetavat töökeskkonda, konkurentsivõimelist palka, lisasoodustusi ametiauto, sidevahendite ja enesetäiendamise võimaluste näol.

Lisainfo

Võtame ehituseriala tudengeid tööle ka ajutiselt suveperioodiks või praktika ajaks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2008
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2008
Brutopalk:
Alates 10000 kuni 20000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
palgale lisandub tulemustasu

Peatöövõtule ja projektijuhtimisele keskendunud ehitusfirma aastakäibega ca 1 miljard krooni