Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #793094

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusobjekti tööde planeerimine ja organiseerimine (sh vastutamine tähtaegade ja eelarve eest), ehitustööde dokumentatsiooni täitmine, tarnijate ja alltöövõtjatega suhtlemine ning ehituskvaliteedi tagamine.

Ootused kandidaadile

  • Objektijuhtimise kogemus peatöövõtu ettevõttes

  • Ehitusalane kõrgharidus (või kõrgharidus omandamisel)

  • Hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas

  • Autojuhiload (B-kategooria)

  • Arvutioskus (eriti oluline on Exceli ja AutoCADi oskus)

  • Suurepärane organiseerimisvõime ja tahe oma töös häid tulemusi saavutada

  • Tehniline taiplikkus ja hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • Tasustatud vabu reedeid

  • 400 eurot aastas tervise edenduseks Stebby keskkonna kaudu

  • Mitmekesist tööd ehituse peatöövõtu ettevõttes

  • Konkurentsivõimelist põhipalka (alates 2400€) ja boonussüsteemi

  • Võimalust oma teadmistega osaleda ettevõtte arendustegevuses ja juhtimissüsteemi loomises

  • Positiivset ja uuendusmeelset töökeskkonda

  • Ägedat meeskonda ja motiveerivaid tiimiüritusi

Tööpakkumise number
#793094
Objektijuht