Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70512

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks vastutusalaks on Sinu halduses olevate ehitusobjektide plaanipärase ja kvaliteetse valmimise tagamine. Sa korraldad ja juhid ehitusobjektil töid, arvestad
materjalide kulu, planeerid ja tellid ehitustehnikat, planeerid varustamise ning jagad ehitustöölistele igapäevaseid tööülesandeid.

Ootused kandidaadile

See töö sobib Sulle, kui omad ehitusalast keskeri- või kõrgemat haridust ning ehitusobjektide juhtimise kogemust. Sa oled hea suhtleja, enesekehtestamise oskusega ning hingelt meeskonnamängija. Sa räägid vabalt eesti keeles ja suhtled ka vene keeles. Sul on olemas juhiload. Oma praeguste ja tulevaste kolleegide seas hindame kõrgelt ka head huumorimeelt.

Pakume Sulle noorusliku, professionaalse ja kokkuhoidva meeskonna tuge, häid töötingimusi ja -keskkonda, huvitavat ja arendavat tööd, ametiautot ja Sinu tunnustuseks mahukat motivatsioonisüsteemi.

Tööpakkumise number
#70512
Objektijuht