Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628136

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 19. november 2019
Kuulutus aegub:18. detsember 2019

Töö kirjeldus

AS EG Ehitus on Eesti Gaasi kontserni kuuluv ettevõtte, kelle põhitegevus on soojus- ja gaasitorustike ning katlamajade ehitus, samuti projekteerimine ja remonditööd. Ettevõtte ambitsioonikaid kasvuplaane viivad ellu pika kogemuse ning väga heade erialaste teadmise ja oskustega töötajad.

Ootused kandidaadile

Sa oled soojusenergeetika insener ja omad vähemalt 2-aastast töökogemust objektijuhina
Sul on tööks vajalike seadmete kasutamise ning jooniste lugemise oskus
Sa oled kohusetundlik, korrektne, aus ja kõrge pingetaluvusega
Sa valdad eesti keelt C1 tasemel ning inglise ja/või vene keelt vähemalt B1 tasemel
Sul on väga hea arvutikasutamise oskus (MS Office, AutoCad, Project)
Sul on kehtiv B-kategooria juhiluba

Tööpakkumise number
#628136

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
19. november 2019

Eesti Gaas on Eesti suurimaid ja kogenumaid energiafirmasid, juurtega aastas 1865. Meie tuumtoode ja -kompetents on maagaas, mida pakume klientidele erinevate toodetena – tarnituna läbi võrgu torugaasina, surumaagaasina (CNG) ja veeldatud maagaasina (LNG).
Loome maagaasil tuginevaid terviklikke energialahendusi vastavalt iga kliendi vajadustele, alates gaasitorustiku projekteerimisest kuni valmis küttelahenduse ja hoolduseni.
Maagaasi kui transpordikütuse arendamisel hoiame Baltimaades kindlalt liidrirolli. Eesti Gaasi surugaasitanklate võrk on turu suurim ja kasvab järjepidevalt, lisaks maagaasile saab meil tankida ka kodumaist rohegaasi ehk biometaani.

Vaata rohkem

Objektijuht