Värsked tööpakkumised

Objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 47088

Tööpakkumise number

47088

Töö kirjeldus

-ehitusobjektide juhtimine
-ehitustööde korraldamine, -koordineerimine, -kontrollimine ehitusobjektil
-paigaldusmeeskonna juhtimine
-ehituskvaliteedi ja tööde tähtaegse valmimise tagamine
-tööohutuse jälgmine
-aruannete koostamine

Nõudmised kandidaadile

-koostöövalmidus
-meeskonna juhtimise kogemus
-algatusvõime
-suhtlemisoskus
-kogemus jooniste lugemisel
-eelnevat töökogemust objektijuhtimise alal
-pingetaluvus ja vastutustunne
-ausus
-täpsus
-autojuhilubade olemasolu
-vene keele oskust suhtlustasandil

Meie poolt on eneseteostamise võimalus, tööd nii Eestis kui väljaspool Eestit, konkurentsivõimelist töötasu, meeldivat töökeskkonda, mitmekülgset ja huvitavat tööd ning tööks vajalikku koolitust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2005

Debreta OÜ alustas oma tegevust 1997. aastal ripplagede maaletoomise, -müügi, ja -paigaldamisega.

Oleme praeguseks Eesti turul tegutsenud juba 8 aastat.

Esindame Euroopas tuntud ripplagede tootjaid (Saksamaa Knauf AMF´i, Austria Heraklith´i, Soome Lautex´it ja Sasmox´it).

Ennekõike pakume oma koostööpartneritele terviklahendusi ripplagede osas, mis hõlmab konsultatsioone ja kliendi vajaduste määratlemist, objektiga tutvumist, erinevate lahenduste ja võimaluste pakkumist, vajalike materjalide tellimist ja tarnimist koos meiepoolse paigaldusega.

Teostame alltöövõttu Eesti juhtivatele ehitusettevõtetele.