Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199365

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd objektijuhile, kelle ülesandeks on objektimeeskondade töö kordineerimine Soomes. Lisaks suhtlemine tellija objektijuhtidega ja ettevõtte Tallinna
kontoriga. Töö toimub graafikuga 2 päeva Tallinnas, 3 päeva Soomes (Helsinkis ja seal lähistel).

Nõudmised kandidaadile

kõrgharidus (soovitavalt tehniline, ehitusalane)
hea Soome keele oskus suulisel ja kirjalikul tasemel
hea ehituslike jooniste lugemise oskus

Ettevõte pakub

rahvusvahelist töökogemust
toetavat, nooruslikku ja ärksat meeskonda
põnevat ja mitmekülgset tööd

Lisainfo

Objektijuht asub tööle tegevjuhi alluvuses. Lisaks on tema peamised suhtluspartnerid Soome projektijuht, paigaldusmeeskond, müügijuht, insenerid ja
tellijapoolsed objektijuhid.

Tööpakkumise number
#199365

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2010

Cosumelt OÜ on unikaalsete metallist kergkonstruktsioonide looja ja elluviija. Kordumatud lahendused nõuavad head ja täpset inseneritööd ning läbimõeldud
töökorraldust tootmises ja paigaldamisel. Konstruktsioonide veatu kombineerimine klaasi, puidu ja muude materjalidega ning sobitamine ja kinnitamine ehitistele
eeldab pikaajalisi kogemusi.

Vaata rohkem

You are applying to:
Objektijuht