Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665995

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte ehitustegevuse igapäevane korraldamine ehitusobjektidel;
  • tööliste juhendamine ning tööülesannete kätteandmine;
  • teostatud tööde kvaliteedi kontrollimine;
  • materjalide ja seadmete vajaduse arvestamine, hankimine ja transpordi korraldamine;
  • objektidel jooksvate küsimuste lahendamine;
  • igapäevane dokumentatsiooni täitmine;

Ootused kandidaadile

  • sul on kesk-, keskeri- või kõrgharidus ehitus valdkonnas;
  • Ehitusjuht tase 6 või kõrgem
  • sul on eelnev kogemus töödejuhatajana betoonitööde alal, kasuks tuleb eelnev inimest juhtimise kogemus;
  • valdad heal tasemel eesti ja vene keelt;
  • oled kohusetundlik, täpne ja Sul on hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
  • avatus, pühendumus ja uuendusmeelsus;
  • orienteeritus meeskonnatööle;
  • omad head arvutikasutus oskust;
  • hea pingetaluvus;
  • B-kategooria juhiluba;

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu ja motivatsioonipaketti;
  • vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • enesetäiendamis- ja koolitusvõimalusi;
  • sõbralikku kollektiivi;

Tööpakkumise number
#665995

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
2. september 2020

Betoteam OÜ põhitegevus on üldehitus-, betooni- ja montaažitööd, mille teostamiseks omame reaalset tööjõudu ja suuri kogemusi.
Meie missiooniks on ehitada nii, et tellija jaoks on ehitusprotsessi lõppedes tagatud maksimaalne võimalik rahulolu ja kvaliteet.

Vaata rohkem

Objektijuht