Objektijuht
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #694578

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Materjali tellimine ja kuluarvestus
  • Ehitustegevuse õigeaegse ja kvaliteetse teostuse tagamine
  • Ehitustööde juhtimine ja töö kordineerimine objektil
  • Ehituse nõuetekohane dokumenteerimine
  • Tööde kvaliteedi tagamine
  • Töömahtude kontrollimine ja arvutamine
  • Tööohutuse tagamine objektil

Töötajat otsime nii Tartusse kui Tallinnasse!

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane haridus või omandamisel kõrgharidus

  • Eelnev töökogemus ehitusvaldkonnas objektijuhina

  • Hea kontoritarkvara tundmine

  • B kategooria juhiload

  • Iseseisvus, otsustusvõime ja analüüsioskus

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Arenguvõimalusi

  • Kontsernisisest karjäärivõimalust

  • Kaasaegset kontorit nii Tallinnas kui Tartus

Tööpakkumise number
#694578
Objektijuht