Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345407

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hoonete, rajatiste lammutamise korrapärane juhtimine
Inim- ja masinressursi efektiivne koordineerimine objektidel
Altoovõtjate leidmine ja koostöö
Suhtlus tellijaga, sh lammutuspäevikute korrektne täitmine
Masinrikete kõrvaldamise organiseerimine koostöös mehaanikuga
Varustamine (vajadusel kütuse tarne objektile, varuosade tellimine)
Tööohutuse jälgimine ja täitmine objektil

Ootused kandidaadile

Eelteadmised ehitiste konstruktsioonide kohta
B-kat juhiluba
Eesti keele oskus suhtlustasandil
Vene keele oskus suhtlustasandil
Valmidus lähetusteks
Valmidus töötamiseks ka nädalavahetustel
Hea organiseerimisvõime
Ausus
Lojaalsus

Ettevõte pakub

Stabiilset ja korralikku töötasu
Põhipalgale lisaks tulemustasu
Vajadusel majutust Tallinnas
Töölkäimiseks tööandja sõiduvahend
Pikaajalist töösuhet
Rutiinivaba, arendavat ja vastutusrikast tööd, motiveerivaid töötingimusi

Lisainfo

Kasuks tuleb töökogemus ehitusobjektide juhtimises

Tööpakkumise number
#345407

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2014
Lisainfo palga kohta:
Põhipalgale lisandub tulemustasu

Aspen Grupp OÜ on suurim ja vanim lammutustöödele spetisaliseerunud ettevõte Eestis.
Oleme edukalt lammutustööde turul tegutsenud 9 aastat. Meie tehnikapargi koosseisus on 16 ühikut rasketehnikat: 9 roomikekskavaatorit, 2 frontaallaadurit, 2 purustit, sõel, multiliftkallur, raskeveotreiler ning ekskavaatori lisaseadmed: hüdrovasarad (5tk), betoonipulbristajad (7tk), lammutushaarats.

Otsime oma kollektiivi hea organiseerimisvõimega objektijuhti.

Vaata rohkem

Objektijuht