Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28315

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamine töö eesmärk on ehitusobjektide kvaliteetse ja tähtajalise valmimise tagamine, sh.:
objektidel tööliste organiseerimine ja juhtimine ning alltöövõtjate tööde koordineerimine
töö- ja töökaitsevahendite organiseerimine ning nõuetekohase täitmise tagamine
tööajatabelite ja töökäskude vormistamine
materjaliarvestuse pidamine

Ootused kandidaadile

omandatud on ehitusalane kutseharidus või kõrgharidus
vähemalt 3 aastane töökogemus ehituse objektijuhina
aktiivne mõtleja, kiire otsustaja ning juhiomadustega soovituslikult kuni 40 aastane noormees

Ettevõte pakub

tööpanusele vastavat ja konkurentsivõimelist töötasu
ametiautot ja telefoni kompensatsiooni
kaasaegseid töötingimusi
toredat meeskonda
võimalusi sportimiseks
pikaajalist koostöösuhet
muid materiaalseid ja mittemateriaalseid soodustusi

Lisainfo

  • Kontor ja töökoht asub Tallinnas, kuid kindlasti tuleb juhtida objekte üle Eesti

  • Kandideerima ootame tänapäevaste ehitusalaste teadmiste- ja kogemustega inimest

  • Eelisseisus on inimene, kes vastab esitatud nõudmistele ning on positiivse hoiakuga väga hea suhtleja

Tööpakkumise number
#28315
Objektijuht