Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40853

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ehitustööde ettevalmistamine, korraldamine, koordineerimine ja kontrollimine ehitusobjektil
  • alltöövõtjate ja tellijatega sõlmitud lepingute täitmise tagamine ja kontrollimine
  • ehituskvaliteedi , ehitustehnoloogia ja tööde tähtaegse täitmise tagamine
  • dokumentatsiooni koostamise, kogumise ja säilitamise korraldamine

Ootused kandidaadile

vähemalt 2-aastane platsitöö kogemus, sh ehitustööde juhtimise ja korraldamise alane kogemus objektidel mahuga üle 20 miljoni krooni; ehituse alane kõrgharidus; läbirääkimiste oskus, otsustus- ja algatusvõime, kohuse- ja vastutustunne. Vajalikud on eesti ja vene keele oskus; tarkvaraprogrammide MS Office ja Outlook tundmine kesktasemel.

pingutustele vastavat töötasu ja tulemuspreemiaid; mitmekülgset töökogemust sõbraliku firmakultuuri ja kõrgtasemel infotehnoloogiaga ettevõttes.

Lisainfo

CVs palume märkida teostatud objektide loetelu koos mahtudega.
Kontakt ja lisainfo: AS Eesti Ehitus, Narva mnt. 24, 10120 Tallinn,
e-post: Taimi.Elenurm@eestiehitus.ee; tel. 6400445
www.eestiehitus.ee

Tööpakkumise number
#40853
Objektijuht