Värsked tööpakkumised

Objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40853

Tööpakkumise number

40853

Töö kirjeldus

· ehitustööde ettevalmistamine, korraldamine, koordineerimine ja kontrollimine ehitusobjektil
· alltöövõtjate ja tellijatega sõlmitud lepingute täitmise tagamine ja kontrollimine
· ehituskvaliteedi , ehitustehnoloogia ja tööde tähtaegse täitmise tagamine
· dokumentatsiooni koostamise, kogumise ja säilitamise korraldamine

Nõudmised kandidaadile

vähemalt 2-aastane platsitöö kogemus, sh ehitustööde juhtimise ja korraldamise alane kogemus objektidel mahuga üle 20 miljoni krooni; ehituse alane kõrgharidus; läbirääkimiste oskus, otsustus- ja algatusvõime, kohuse- ja vastutustunne. Vajalikud on eesti ja vene keele oskus; tarkvaraprogrammide MS Office ja Outlook tundmine kesktasemel.

pingutustele vastavat töötasu ja tulemuspreemiaid; mitmekülgset töökogemust sõbraliku firmakultuuri ja kõrgtasemel infotehnoloogiaga ettevõttes.

Lisainfo

CVs palume märkida teostatud objektide loetelu koos mahtudega.
Kontakt ja lisainfo: AS Eesti Ehitus, Narva mnt. 24, 10120 Tallinn,
e-post: Taimi.Elenurm@eestiehitus.ee; tel. 6400445
www.eestiehitus.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. märts 2005
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2005
Brutopalk:
Alates 15000 EEK kuus

AS Eesti Ehitus on suuruselt teine peatöövõtuga tegelev ehitusfirma Eesti ehitusturul. Põhilised tegevusvaldkonnad on sadamarajatiste ning tööstus- ja laohoonete, büroo-, teenindus- ja kaubandudpindade ehitamine, projekteerimine ja rekonstrueerimine. Omame rahvusvahelisi kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise sertifikaate ISO 9001 ja ISO 14001.