Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #439212

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ehitustööde juhtimine ja alltöövõtjate töö koordineerimine objektil
  • Suhtlemine järelvalvega
  • Ehituse käigu nõuetekohane dokumenteerimine
  • Tööde kvaliteedi vastavuse tagamine ehitusnormidele

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane kõrgharidus
  • Vähemalt kahe aastane töökogemus ehitusalal
  • Hea arvuti kasutusoskus (Autocad, MS Project, Excel, Word)
  • Korrektsus, kohusetundlikkus, kõrge pingetaluvus, koostöövalmidus
  • Hea tehniliste jooniste lugemise oskus
  • Eelteadmised üldehituse protsessist ning normidest
  • B-kat juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

tööle asumise aeg: niipea kui võimalik.

Tööpakkumise number
#439212

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
5. september 2016

AGrus Construction Company OÜ on ehitusettevõte kelle põhitegevusala on ehituse peatöövõtt: ärikinisvara, hoonete, rajatiste, kaupluste ehitamine.

Vaata rohkem

Objektijuht