Objektijuht
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #547999

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Harjumaal asuvasse ehitusettevõttesse kogemustega asjalikku objektijuhti. Alustus esimesel võimalusel.

Igapäevaste tööülesannete hulka kuuluvad:
- ehitustegevuse igapäevane planeerimine, organiseerimine, juhtimine ehitusobjektidel;
- suhtlus tellija esindaja, järelevalve ja alltöövõtjatega;
- tööde kvaliteedi ja vastavuse tagamine vastavalt ehitusnormidele ning projektdokumentatsioonile;
- aja-, materjali- ja tööjõuressursi planeerimine, projekti juhtimiskava koostamine ning täitmine;
- teostusdokumentatsiooni koostamise, kogumise ja säilitamise korraldamine.

Ootused kandidaadile

Nõutud:
- vähemalt 2 aastat töökogemust objektijuhina (või projektijuhina);
- hea arvutikasutamisoskus (Office, AutoCAD);
- hea organiseerimisvõime:
- hea eesti keele oskus;
- B-kategooria juhiload;
- kogu ehitusprotsessi dokumenteerimise oskus;
- kohusetunne.

Kasuks tuleb:
- ehitusalane kõrgharidus;
- vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

- väga head põhipalka ja tulemustasu;
- kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda (auto, kütusekaart, arvuti, telefon jm vajalik);
- pikaajalist ja stabiilset tööd;
- mitmekülgset ja huvitavat tööd;
- võimalusi enesetäiendamiseks;
- võimalust ettevõttes öelda oma sõna kaasa.

PS! Töötasu on läbiräägitav, arvestatakse kandidaadi soove ja kogemusi.
Lisaks ka preemiafond aasta lõikes.

Tööpakkumise number
#547999

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2300 - 2600 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. august 2018
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2018

Aalto Henkilöstöpalvelut on Soome üks suuremaid personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie personaliteenused hõlmavad tööjõu renti, vahendamist ning otsevärbamist ehituse, tööstuse ja logistika valdkonnas. Avasime oma esinduse - Aalto Eesti OÜ - 2015.aastal ka Tallinnas.

Vaata rohkem

Objektijuht