Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198990

Objektijuht Soomes

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ehituse organiseerimine
ehitustööde planeerimine ja organiseerimine ehitusplatsil
jooksvate probleemide lahendamine
logistiliste probleemide lahendamine
suhtlemine tellijatega
tähtaegade järgimine
tarnijatega suhtlemine
töö käigus tekkivate küsimuste lahendamine
töö ja isikukaitsevahendite organiseerimine ning nõuetekohase täitmise järgimine
tööliste organiseerimine ja juhtimine
tööohutuse- ja töötervishoiunõuete tagamine objektidel

Ootused kandidaadile

arvuti kasutamisoskus
ausus ja kohusetundlikkus
B-kategooria juhiluba
eelnev erialane töökogemus
hea eneseväljendamisoskus
hea organiseerimisvõime
meeskonnatöö kogemus
positiivne ellusuhtumine
soome keele oskus

Ettevõte pakub

arenemis- ja karjäärivõimalusi
häid töötingimusi
huvitavat tööd arenevas ettevõttes
kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
motiveerivat töötasu
nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
vaheldusrikast ja mitmekülgset tööd
võimalust areneda koos ettevõttega

Tööpakkumise number
#198990

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
18. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2010

Vanalinna Ehitus OÜ alustas tegevust 2001.aastal ning liikus Soome turule 2009.aasta I poolel. Ettevõtte põhitegevusaladeks on projektijuhtimine, üldehitus- ja viimistlustööd. Tähtsustame kõrgelt vana säilitamist, samas pakume värsket lähenemist ja uudsete tehnoloogiate kasutamist. Leiame lahendused ka kõige keerulisemate objektide ehitamiseks ja renoveerimiseks.
Meie eesmärgiks on pakkuda igale kliendile professionaalset teenust ja samas püüda ületada klientide ootusi. Luua õiglane ja rahuldust pakkuv püsiv side nii oma klientide kui ka partnetitega.

Vaata rohkem