Värsked tööpakkumised

Objektijuht - Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 378851

Tööpakkumise number

378851

Töö kirjeldus

- Ehitustegevuse igapäevane planeerimine, organiseerimine ja juhtimine ehitusobjektidel;
- Tööde kvaliteedi, vastavuse tagamine vastavalt ehitusnormidele, projektdokumentatsioonile;
- Eelarve ja tähtaegade jälgimine;
- Suhtlemine tellija esindaja, järelvalve ning alltöövõtjatega tehnilistes küsimustes;
- Teostusdokumentatsiooni koostamise, kogumise ja säilitamise korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

- Vähemalt kahe aastane eelnev töökogemus projekti- või objektijuhina;
- Hea organiseerimisvõime;
- Vene keele oskus suhtlustasandil;
- Hea arvutikasutamise oskus (Office, AutoCAD);
- Orienteeritus eesmärgile ja tulemusele.

Ettevõte pakub

- Kaasaegseid töötingimusi;
- Heal tasemel põhipalka ning motiveerivat tulemustasu;
- Vastutusrikast ja iseseisvat tööd;
- Enesetäiendamise võimalusi;
- Ausat ning turvalist töösuhet.

Lisainfo

- Kasuks tuleb ehitusalane kõrgharidus või selle omandamine.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. juuni 2015
Kuulutus sisestati:
3. mai 2015

Danville OÜ tegutseb Eesti ehitusturul alates 2004. aastast. Alates 2008.aastast tegutseme aktiivselt lisaks Eestile ka Soome ehitusturul. Tänu pikaajalistele kogemustele suudame pakkuda tellijale usaldusväärset, kvaliteetset ja komplektset ehitusalast teenust. Danville OÜ peamisteks tegevusvaldkondadeks on üldehitus, remonditööd, fassaaditööd ning ehituse juhtimine – peatöövõtu.

Danville OÜ töötavad suure kogemusega ehituse projektijuhtimise valdkonna professionaalid, kellel on ehituse peatöövõtu ja projekteerimise juhtimise alal pikaajaline kogemus. Pöörame suurt tähelepanu töötajate koolitusele ja nende pädevuse tõstmisele.

Kõrged nõudmised kvaliteedile, Tellija soovidega arvestamine, professionaalne meeskond, tähtaegadest kinnipidamine ning sõlmitud kindlustuslepingud võimaldavad olla meil usaldusväärne partner.

Me lähtume iga kliendi individuaalsetest vajadustest. Meie jaoks on oluline iga klient ning tema rahulolu. Oma praegustele ning tulevastele teenuste tellijatele pakume paindlikku ja kliendisõbralikku teenindust, mida meie senised kliendid on kõrgelt hinnanud.