Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670042

Objektijuht / projektijuht

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Rootsi
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 30. september 2020
Kuulutus aegub:29. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • Osalemine ehituseelarvete ning tööde ajagraafikute koostamisel.

  • Hinnapäringute, pakkumiste ning tellimuste koostamine ja analüüs.

  • Suhtlemine tarnijate ning alltöövõtjatega.

  • Ehitustööde teostamise tagamine ja kontroll vastavalt sõlmitud lepingule ja projektdokumentatsioonile.

  • Ehitusobjektidel korra ja puhtuse tagamine.

  • Ehitustööde tähtaegadest, eelarvest ja ajagraafikust kinnipidamine.

  • Kohusetundlikust ja julgust vastutada. Ausust ja töökust.

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane kõrgharidus (või omandamisel).

  • Eelnev töökogemus ehitusobjektide juhtimisel.

  • Inimeste ja protsesside juhtimise oskus.

  • Hea eesti keele oskus kõnes ning kirjas.

  • Hea inglise keele oskus kõnes ning kirjas.

  • Kasuks on rootsi keele oskus

  • Arvutioskus (AutoCad, Word, Exel, Outlook).

  • B kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

  • Töötulemustele vastavat töötasu ja tulemustasu.

  • Kaasaegseid töötingimusi.

  • Enesetäiendamise võimalust.

  • Vastutusrikast ja iseseisvat tööd.

  • Meeldivat noort töökollektiivi.

Tööpakkumise number
#670042

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
30. september 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem