Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #809764

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusobjektil töö planeerimine ja juhtimine;
Alltöövõtjate töö kvaliteedi kontroll ja koordineerimine;

Suhtlemine tellijate, järelvalve ja teiste asutustega;
Tööohutuse- ja töötervishoiunõuete tagamine objektidel;

Dokumentatsiooni koostamine

Ootused kandidaadile

Töökogemust ehituse objektijuhina,

Positiivset hoiakut ja eneseusku,

Võimet töötada iseseisvalt ning head suhtlemisoskust

Arvutiprogrammide kasutamise oskus (Word,Excel, Outlook)
Väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas ning vene keele oskust suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Tööaeg: september 2022 - juuni 2023

Kokkuhoidvat ja toetavat meeskonda

Enesearengu võimalusi

Motiveerivat palka

Koralikke töövahendeid sh. töösõiduk ja töötelefon

Ühisüritusi

Tervisetoetust

Tööpakkumise number
#809764
Objektijuht