Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293353

Objektijuht-operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusjäätmete sorteerimisplatsil töö korraldamine
Sissetulevate- ja väljaminevate veoste registreerimine ja klassifitseerimine
Tootmisraportite koostamine
Meeskonna juhtimine
Vajadusel töötamine rataslaaduriga (vajalik R,T kategooria juhiload)
Tööohutusnõuete tagamine objektil

Jooksvate probleemide operatiivne lahendamine

Ootused kandidaadile

Soovitavalt varasem töökogemus objektijuhina
Arvuti kasutamise oskus ( excel)
Eesti ja vene keele oskus
Oskus iseseisvalt ja süsteemselt mõelda ja otsuseid vastu võtta
Kasuks tuleb ekskavaatorijuhi tunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

Võimalust töötada rahvusvahelises ettevõttes
Huvitavat ja mitmekesist tööd

Tööpakkumise number
#293353

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
30. november 2012

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem