Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553447

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Norra
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 3250 €/kuus
Kuulutus sisestati: 24. august 2018
Kuulutus aegub:22. september 2018

Töö kirjeldus

Ehitusprojektide läbivaatamine, hinnapakkumiste tegemisel osalemine, objektil meeskonna juhtimine, tööde sujuv planeerimine. Ehitusprotsessi optimeerimine, ehitusmaterjalide tellimine.
Ehitusdokumentatsiooni vormistamine. Ehitusobjektil tellijatega suhtlemine. Ehitusobjektil tööohutuse jm. ehitusnõuete järgimise tagamine. Ajagraafikute planeerimine.

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus objektijuhina, hea võõrkeelte oskus (inglise keel, norra keele oskus tuleb kasuks), iseseisvus ning korrektsus, hea enesekehtestamis- ja asjaajamise oskus.

Töötasu alates 3250 eur bruto + puhkuseraha 10,2% , Norra Haigekassa tervisekindlustust ja pensionikindlustust. Tasuta transporti. Tasuta majutust. Head töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi, väljakutseid pakkuvat tööd ja arenguvõimalusi, sõbralikku, ühtehoidvat ja tulemustele orienteeritud meeskonda. Töötamist graafiku alusel 10 päeva tööl, 5 päeva vaba.

Tööpakkumise number
#553447

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. september 2018
Kuulutus sisestati:
24. august 2018

CVKeskus.ee klient

EFC Norge AS on 2011. aastal Norras
registreeritud ehitusettevõte, kellest on
tänaseks saanud üks juhtivamaid metall- ja
puitkarkassil sise- ja välisseinte ehitajaid
Norra ehitusturul. Ettevõte teostab töid üle
kogu Norra (Oslo, Ålesund, Tromsø,
Sandefjord, Bergen, Bodo jm.), pakkudes
püsivat tööd umbes 100-le oma ala
spetsialistile.

Vaata rohkem

Objektijuht