Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324157

Objektijuht lumetöödel

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Objektijuht juhib 3-4 liikmelist meeskonda lumetöödel Soomes, osaledes vajadusel ka ise tiimi töös. Meeskonna põhitegevuseks on katuste ja kõnniteede puhastamine lumest. Objektijuht vastutab tiimi töötulemuste eest ning turvalisuse tagamise eest objektidel.

Tööülesannete hulka kuulub:

  • Objektide õigeaegne teenindamine etteantud nimekirja põhjal
  • Vajadusel suhtlemine objektidel klientide või tellijaga
  • Töövahendite seisukorra jälgimine ja vajadusel varude täiendamine
  • Ohutuse tagamine objektidel läbi ohutuspiirete paigaldamise ja jalakäijate liikluse reguleerimise
  • Korrektse tööajaarvestuse pidamine
  • Jooksvate probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

  • Soome keele valdamine suhtlustasandil
  • B-kategooria juhiluba
  • Hea organiseerimisvõime
  • Suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus

Kasuks tuleb varasem töökogemus sarnases valdkonnas

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat töötasu
  • Võimalust areneda koos kiiresti kasvava ettevõttega
  • Majutust Soomes
  • Laevapileteid kuni 2x kuus
  • Tööriideid ja -jalatseid

Tööpakkumise number
#324157