Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126539

Objektijuht (Jõhvi)

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ehitusobjektide operatiivne juhtimine
teostatud tööde tähtaegade ja kvaliteedi tagamine
tööohutuse nõuete tagamine objektidel
uute tehniliste lahenduste leidmine ning aruandlus
klientide konsulteerimine

Ootused kandidaadile

elektrotehnika alane haridus
elektrialane "A" pädevus
kogemus elektromontaaži töödel
jooniste koostamise ja lugemise oskus
arvuti kasutamise kogemus (soovitav ka AutoCad)
hea suhtlemisoskus ja stressitaluvus
punktuaalsus ja korrektsus, valmidus meeskonnatööks
eesti keele valdamine suhtlemistasandil
autojuhiluba
hea analüüsimise- ning planeerimisvõime
Kasuks tuleb inglise keele oskus

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda, eneseteostus võimalust
konkurentsivõimelist töötasu tehtud töö eest
huvitavat ning mitmekülgset tööd rahvusvahelises ettevõttes
mitmeid soodustusi

Lisainfo

Töökoht asub Jõhvis.

Tööpakkumise number
#126539