Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #631818

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitustööde planeerimine ja organiseerimine ehitusplatsil
Objektide kvaliteetse ja tähtaegse valmimise tagamine
Ehitusobjekti varustamine materjalide ja mehhanismidega
Alltöövõtjatega suhtlemine
Alltöövõtjate töö korraldamine
Tööohutuse eest vastutamine objektil

Ootused kandidaadile

Ehitusalane kõrgharidus
Kutsetunnistuse olemasolu (Ehitusjuht, tase 6/Ehitusinsener, tase 6)
Iseseisvus, otsustusvõime, vastutustunne, analüüsioskus
Arvutiprogrammide Word, Excel, MS Project, AutoCad oskus tööks vajalikul tasemel
Autojuhilubade olemasolu

CV-le palume lisada ka motivatsioonikiri!

Ettevõte pakub

Vastutusrikast ja huvitavat tööd
Konkurentsivõimelist töötasu
Häid töötingimusi
Täiendkoolitusi
Ametiautot

Lisainfo

Kandideerima ootame ka Järvamaa inimesi.

Tööpakkumise number
#631818

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2020

AS Paide MEK on üldehitusfirma, mis on asutatud 28.04.1992.a ja on registreeritud Äriregistris 23.08.1996.a.
Praegune eraaktsiaselts on kasvanud välja samanimelisest riiklikust ehitusettevõttest, mille eelkäija alustas Paides tööd juba 1945. aastal.
Oleme üle 20-aastase töökogemusega ehitusvaldkonnas tegutsev ettevõte. Meie ettevõtte põhitegevusvaldkond on ehituse peatöövõtt, oma jõududega teostame üldehitustöid, välistrasside (vesi, kanalisatsioon, küte) rajamist. Lisaks eelnevale valmistame metallkonstruktsioone, anname ehitusalast konsultatsiooni, teostame ehituslikku projektijuhtimist ja ehitusjärelvalvet. Eritööde teostamiseks kasutame spetsialiseeritud alltöövõtjate teenuseid.

Vaata rohkem

Objektijuht