Värsked tööpakkumised

Objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 48553

Tööpakkumise number

48553

Töö kirjeldus

· ehitustööde ettevalmistamine, korraldamine, koordineerimine ja kontrollimine ehitusobjektil
· alltöövõtjate ja tellijatega sõlmitud lepingute täitmise tagamine ja kontrollimine
· ehituskvaliteedi , ehitustehnoloogia ja tööde tähtaegse täitmise tagamine
· dokumentatsiooni koostamise, kogumise ja säilitamise korraldamine
Töö toimub meeskonnas, kus on lisaks ametis objektiinsener. Tööd koordineerib projektijuht.

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt 2-aastane platsitöö kogemus, sh ehitustööde juhtimise ja korraldamise alane kogemus objektidel mahuga üle 20 miljoni krooni;
ehituse alane kõrgharidus;
läbirääkimiste oskus, otsustus- ja algatusvõime, kohuse- ja vastutustunne.
Vajalikud on eesti ja vene keele oskus; tarkvaraprogrammide MS Office ja Outlook tundmine kesktasemel.

töötasu, mis on kõrgem sama ameti keskmisest (alus: Fontese palgauuring ehitussektoris),
töö kvaliteedist ja kliendikoostöö edukusest sõltuvatid ning isiklikust panusest lähtuvaid tulemuspreemiaid;
mitmekülgset töökogemust sõbraliku firmakultuuri ja kõrgtasemel infotehnoloogiaga ettevõttes.

Lisainfo

CVs palume märkida teostatud objektide loetelu koos mahtudega.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2005
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2005

Juhtivate ehitusettevõtete hulka kuuluva AS Eesti Ehitus peamine tegevusvaldkond on ehitamise ja projekteerimise projektijuhtimine: sadamarajatiste ning tööstus- ja laohoonete, büroo-, teenindus- ja kaubandudpindade ehitamine, projekteerimine ja rekonstrueerimine.
Omame rahvusvahelisi kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise sertifikaate ISO 9001 ja ISO 14001.