Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #197668

Objektijuht-eestööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusprojektide juhtimine (ripplagede paigaldus) Soomes ja Eestis
Ehitustööde läbiviimine koos ehitusmeeskonnaga vastavalt ehitusnormidele
Ehitustööde planeerimine ja organiseerimine objektil
Ehitusobjektide kvaliteetse ja tähtajalise valmimise tagamine
Ehitusmeeskonna komplekteerimine ja töö korraldamine meeskonnaga
Ehitusprojektide eelarvestamine koostöös kliendihalduri ja eelarvestajaga

Nõudmised kandidaadile

Ehitusalane haridus
Ehitusalane kogemus (soovitav juhtimisalane kogemus ehitusobjektil)
Ehitusmaterjalide tundmine
Otsustus- ja vastutusvõime
Oskus töötada meeskonnas
Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas ning suhtlemistasemel soome ja vene keele oskus
B-kategooria juhilubade olemasolu
Vajalik Soome Työturvallisuuskortti olemasolu

Ettevõte pakub

Eneseteostus- ja arenguvõimalust, karjäärivõimalust
Töötulemustele väärilist põhipalka ja tulemustasu
Mitmekülgset tööd meeldivas kollektiivis
Stabiilset ja kaasaegset töökeskkonda
Ametiauto kasutamise võimalus

Lisainfo

Edukas kandidaat on aktiivne algatusvõimeline inimene, keda innustab võimalus töötada meeskonnas ühiste eesmärkide nimel ja kes mõistab, et edu töös sõltub eelkõige oma enda võimetest ning soovist areneda

Tööpakkumise number
#197668

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
18. mai 2010

AS Favor on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 140 inimese. Ettevõttes on 4 ärisuunda. CutCenter, Metaform, Profiline ja Laekeskus.
Laekeskus on äriklientidele suunatud professionaalne ripplagede müügikeskus. Meie tootevalikus on kõik ripplaetüübid erinevailt maailma tootjatelt. Lisaks laematerjalidele pakume ka lagede paigaldust ja tehnilist tuge.
Poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Rootsis, Ungaris, Saksamaal, Soomes, Hollandis, Lätis.

Vaata rohkem