https://www.cvkeskus.ee/360965

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360965

Tööpakkumise number

360965

Töö kirjeldus

Ehitusobjekti objektijuhtimine. Projektdokumentatsiooni analüüs, probleemide määratlemine, eelarve analüüs koostöös projektijuhiga ja vigadest projektijuhi teavitamine. Ehitusobjekti juhtimine nii alltöövõtjate kaasabil kui ka ettevõtte enda töömeestega ehitamisel, hinnapakkumiste küsimine, analüüs, potentsiaalsete alltöövõtjate/pakkujate presenteerimine lõpliku valiku tegemiseks projektijuhile. Alltöövõtjate koosolekute juhtimine, protokollimine(vastavalt projektijuhiga jaotatud töökorraldusele), puuduvate konstruktsioonisõlmede lahendamine ja kooskõlastamine projekteerijaga. Vajaliku tehnika ressursi õigeaegne broneerimine, tellimine, materjali tarnete ettevalmistamine, planeerimine, alltöövõtjate poolt teostatavate tööde kvaliteedi kontroll, alltöövõtjate teostatud tööde töömahtude kontrollimine ja tulemustest projektijuhi informeerimine, kogu ehituse teostusdokumentatsiooni pidev komplekteerimine koostöös projektijuhiga. Suhtlemine omanikujärelvalvega, viimase poolt esitatud ettekirjutuste kohene menetlemine, suhtlemine projekteerijaga, ehitusobjekti ohutuse tagamine, sh. valve organiseerimine ning valvesse antavate ning valvest võetavate asjade üleandmine valvefirmale.


Nõudmised kandidaadile

Ehitusalane rakenduslik või erialane kutseharidus; vanuses 20 - 40 aastat (eelistatult); kasuks tuleb varasem objektijuhi kogemus. Samuti on sobilikud isikud, kes on olnud ehituses mõnel muul vastutaval ametikohal (töödejuhataja, ehitustehnik vms); Ehitusalased teadmised, tehniliste arvutiprogrammide kasutamisoskus, tehniliste jooniste lugemisoskus, algteadmised projekteerimisest, AutoCAD programmi ja Microsoft Project programmi valdamine, excel tabelarvutused, word tekstitöötlus, outlooki põhine emailindus, inimeste juhtimise oskus, hea organiseerimisvõime, hea väljendusoskus, iseseisvus, stabiilsus, otsustus- ja kehtestamisvõimelisus, taiplikus, hea pingetaluvus; eesti keel (hea), vene keel (keskm), inglise keel (keskm).


Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu, täistööaega töölepingu alusel, ametiautot või auto kompensatsiooni, töökohta kontoris/objektil, sülearvuti ja ettevõtte telefoninumbri kasutamise võimalust.


Lisainfo

Objektijuht allub projektijuhile, tema äraolekul ettevõtte juhtkonnale. Katseaeg 4 kuud.


Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
17. november 2014
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 1200 kuni 1500 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Megaron-E AS on 1992 aastal asutatud erakapitalil põhinev ehitusfirma. Megaron-E AS omab ehitamise, ehitusjuhtimise, omanikujärelvalve kui ka elektritööde tegevuslubasid. 2002 aasta märtsi kuust alates on meie kvaliteedijuhtimise süsteem sertifitseeritud vastavalt standartile ISO 9001, millele 2011 aasta märtsis lisandus ISO 14001. Megaron-E AS-i peamiseks tegevusalaks on aastate jooksul kujunenud tööstusliku kasutuseesmärgiga hoonete ehitus. Siiski on Megaron-E AS’l ette näidata ka muljetavaldav kogemuste pagas nii büroohoonete, eluhoonete, ühiskondlike hoonete ehitamises kui ka hoonete renoveerimise ja rekonstrueerimise valdkonnas.