Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #733636

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • objektidel tööde juhtimine ja kvaliteedikontroll

  • ressurssidele tööde planeerimine ja nende juhtimine vastavalt eelarvele

  • aruandluse koostamine ja tehnilise dokumentatsiooni täitmine

  • tööde kvaliteedi ja vastavuse tagamine ehitusnormidele ja projektdokumentatsioonile

  • materjalide koguste ja kvaliteedi kontroll

  • osalemine projektikoosolekutel ja igapäevane suhtlemine koostööpartnerite ja klientidega

Ootused kandidaadile

  • Sul on või oled omandamas ehitusalast või tehnilist kõrgharidust
  • omad inimeste juhtimise kogemust
  • oled huvitatud ja soovid ennast teostada rööbasteede ehituse valdkonnas
  • oled ettevõtlik, iseseisev, kohusetundlik ja täpne
  • valdad eesti, vene ja inglise keelt
  • oled valmis omandama uusi teadmisi
  • omad B-kategooria juhtimisõigust
  • oled valmis viibima välislähetustes

Kandideerimisel annab Sulle eelise

  • raudteega seotud kutsetunnistused
  • oskus lugeda projekte ja kasutada mõõtevahendeid
  • soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • püsivat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes

  • võimalust töötada oma ala parimate spetsialistidega

  • sporditoetust ja regulaarset tervisekontrolli paketti

  • ühiseid ettevõtmisi töökaaslastega töövälisel ajal

Tööpakkumise number
#733636

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
29. september 2021

LEONHARD WEISS OÜ on Baltimaades ja Skandinaavias tegutsev pikaajalise kogemusega rööbasteede, teede ja elektrivõrkude projekteerimis-, ehitus- ja hooldusettevõte. Kuulume 1900. aastal loodud Saksa pereettevõtte LEONHARD WEISS gruppi ning oleme usaldusväärne partner meie töötajatele ja klientidele. Meie juhtpõhimõte on „Tundke rõõmu ehitamisest koos LEONHARD WEISSIGA“.

Vaata rohkem

Objektijuht