Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #790503

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Eesti
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on:

- ehitustööde planeerimine ja juhtimine ehitusobjektil

- alltöövõtjate tegevuse juhtimine ehitusobjektil

- tööohutuse igapäevane tagamine ehitusobjektil

- projektdokumentatsiooni järgimine ja täitmine

Ootused kandidaadile

- varasem ehitusjuhtimise töökogemus

- ehitusalane haridus või selle omandamine

- hea suhtlemis- ja koostööoskus

- täpsus ja kohusetundlikus oma töös

- alltöövõtjate juhtimisoskus

- tehniliste jooniste lugemise oskus

- autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd

- erialaseid koolitusi

- konkurentsivõimelist töötasu

- pikaajalist tööd ja arenguvõimalusi ettevõttes

- hea töö eest korralikku motivatsioonipaketti

Tööpakkumise number
#790503
Objektijuht