Värsked tööpakkumised

Objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 203194

Tööpakkumise number

203194

Töö kirjeldus

ehitustegevuse korraldamine ja ehitustööde juhtimine ehitusplatsil

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat:
• omab või omandab ehitusalast kõrgharidust
• on tulemustele ja koostööle orienteeritud
• on kohusetundlik, korrektne ja iseseisev
• omab tööks vajalikul tasemel arvuti kasutamise oskust
• valdab tööks vajalikul tasemel inglise ja vene keelt
• omab juhiluba

Ettevõte pakub

• huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes
• stabiilset töökohta
• täienduskoolitust

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
16. august 2010
Kuulutus sisestati:
4. august 2010

AS Merko Tartu tegevus ulatub aastasse 1989. Ettevõtte tegevusaladeks on ehituslik projektijuhtimine ning kinnisvaraprojektide arendamine. AS Merko Tartu ehitab erinevaid objekte üle Eesti. Ettevõttes on juurutatud kvaliteedijuhtimissüsteem ISO 9001 ja keskkonnajuhtimissüsteem ISO 14001.