Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #755731

Objektiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ehitusobjekti dokumentatsiooni täitmine ja haldamine

  • BIM-i rakendamine ehitusplatsil ja teostusmudeliga seotud tegevused

  • Hangete läbiviimine projektijuhi juhendamisel

  • Ehitusmahtude arvutamine, töö alltöövõtjate ja tarnijatega

  • Valmidus vajadusel juhtida ehitustöid objektijuhi juhendamisel

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane haridus või selle omandamine (viimane kursus)

  • Väga hea eesti keel

  • Hea inglise keele oskus (kasuks tuleb ka vene keele oskus)

  • Positiivne ellusuhtumine, julge pealehakkamine, valmidus ennast proovile panna ja täiendada

  • Hea arvutioskus ning erialaste programmide kasutamise oskus (BIM-tarkvara, CAD-tarkvara, MS Project)

  • Täpsus, kohusetundlikkus ja korrektsus

  • Hea suhtlemisoskus ning valmidus meekonnatööks

  • B-kategooria autojuhiluba

Ettevõte pakub

  • Väärikat töötasu, tulemustasu

  • Põnevaid objekte ja erialast väljakutset

  • Erialast arengut suurte kogemustega inseneride juhtimisel

  • Kaasaegset töökeskkonda ja tehnilisi vahendeid

  • Tasuta sportimisvõimalust

  • Ametiautot

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes

  • Erialast täiendkoolitust

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata oma CV koos palgasoovi ning varasema erialase tegevuse kirjeldusega märgusõnaga „Objektiinsener“.

Tööpakkumise number
#755731