Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628760

Objektiinsener

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Soome
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 22. november 2019
Kuulutus aegub: 5. detsember 2019

Töö kirjeldus

AS Maru Ehitus osaleb Põhjamaade ja Soome suurimal ehitusobjektil -
Hanhikivi tuumajaama ehitusel Põhja-Soomes (Oulu).
Tegemist on nii tehniliselt kui ehitusprotsessilt väga huvitava objektiga.
Seoses objekti mitmekülgsuse ja töömahtude suurenemisega,
ootame endaga liituma uutele väljakutsetele avatud: objektiinseneri

Ootused kandidaadile

  • kui Sul on ehitusalane haridus ning varasem töökogemus ehituse valdkonnas;
  • Sul on ambitsiooni teha koostööd rahvusvahelises projektis ning valmisolek komandeeringuteks;
  • töö keelteks on inglise, soome ja vene keel;
  • Sind iseloomustab algatusvõime, riskijulgus ning hea pingetaluvus;
  • oled hea analüüsivõimega ning avatud suhtleja;
  • suudad tööülesandeid iseseisvalt sooritada,
olles samas ka suurepärane
meeskonnamängija;

siis on see pakkumine just Sulle!

Põnevaid väljakutseid ja eneseteostust koos toetava ja professionaalse meeskonnaga.

Tööpakkumise number
#628760

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
22. november 2019

Maru Ehitus AS on 2000.aastal loodud ettevõte, mille tegevusvaldkondadeks on ehitustööde peatöövõtt, projekteerimine ning projektijuhtimine.

Vaata rohkem