Värsked tööpakkumised

Objekti tehniline assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240683

Tööpakkumise number

240683

Töö kirjeldus

• objekti turvalisuse tagamine: sissepääsusüsteemi haldamine, külaliste ohutuse eest vastutamine jne;
• kaupade vastuvõtt objektil;
• objekti dokumentatsiooni haldamine.

Nõudmised kandidaadile

• väga hea eesti ja inglise keele oskus;
• korrektsus ja kohusetundlikkus;
• valmisolek ja sobivus meeskonnatööks.

Kasuks tuleb
• elektrotehnika või energeetikaalane kõrgharidus või selle omandamine;
• tööohutusalased teadmised;
• dokumentatsiooni haldamise põhimõtete tundmine.

Ettevõte pakub

• tähtajalist töölepingut objekti kestuse ajaks;
• võimalust alustada karjääri ning tõestada end, lüües kaasa suures rahvusvahelises projektis;
• võimalust leida uusi väljakutseid Siemensis Eestis või kontserni teistes esindustes välismaal.

Lisainfo

Objekt asub Lüganuse alevikus Püssis. Objekti tehnilise assistendi ametikoht sobib hästi esimeseks sammuks tehnilist karjääri alustada soovivale, kõrghariduse omandanud või omandavale inimesele. Esialgu pakume tähtajalist töölepingut objekti kestuse ajaks. Objekti lõppemisel on end positiivselt tõestanud kandidaadil eelisvõimalus Siemensi teistele ametikohtadele kandideerimisel.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
28. september 2011

Siemens on innovatiivne tehnoloogiaettevõte, mis tegutseb enam kui 190 riigis. Siemens kontserni käive oli 2010. majandusaastal 76 miljardit eurot ja töötajate arv 405 000. Siemens käive Soomes ja Baltimaades oli 287 miljonit eurot ja töötajate arv ligikaudu 650.

Eestis tegutseb Siemens alates 1994. aastast. Ettevõtte tegevus jaguneb kolme sektorisse: energeetika (energia tootmine, ülekanne ja jaotus); tööstus (protsessiautomaatikasüsteemid ja -seadmed, hooneautomaatika, turvatehnoloogia, transpordisüsteemid) ja tervishoid (meditsiinitehnika, laboratoorne diagnostika).

Siemensi 6 kV kuni 330 kV alajaamade projekteerimise ja ehitamisega tegelev osakond võtab seoses Püssis asuva objektiga tööle tähtajalise lepingu alusel objekti tehnilise assistendi.