2023-08-23 14:48:55

Objekti- projektijuht

CVKeskus.ee klient
2300 - 3500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi  OBJEKTI- / PROJEKTIJUHT

Töö kirjeldus:

  • Ehitustegevuse igapäevane organiseerimine ja juhtimine objektil
  • Ehituse dokumenteerimine, vastavalt kehtivatele nõuetele
  • Tööde õige tehnoloogia ja nõuetekohase kvaliteedi tagamine
  • Ajagraafikute koostamine ja tähtaegadest kinni pidamine
  • Hinnapäringute küsimine
  • Materjalide mahtude arvutus, tellimine ja organiseerimine objektile
  • Tööohutuse ja -kvaliteedi tagamine

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

  • Erialane kõrgharidus
  • Eesti ja vene keele oskus
  • Ehitusprojekti lugemise oskus
  • Töökogemus ehitussektoris (ka praktika)
  • Juhtimis- ja organiseerimisoskus
  • Tööks vajalike programmide kasutusoskus: (AutoCad, Word, Excel jms.)
  • Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus, püsivus ja kohanemisvõime
  • Pingetaluvus, hea analüüsivõime
  • B-kategooria juhiloa olemasolu
  • Hea stressitaluvus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Tööd edukas ja pidevaltarenevas ettevõttes
  • Täiendkoolituste võimalusi
  • Mitmekülgset tööd ja sõbralikku,tulemustele orienteeritud kollektiivi
  • Tööks vajalike töövahendeid
  • Töötasu neto 1800-2800 €