Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #714904

OBJEKTI KOORDINAATOR

CVKeskus.ee klient
Jõgeva, Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • paigaldus projektide koordineerimine graafikute,

  • dokumentide ja aruannete koostamine

  • eelarve jälgimine

  • suhtlemine tellijaga, meeskonnaga, tarnijaga

  • ehitustehnika ja materjalide tellimine

  • järelteenuse haldamine

Ootused kandidaadile

  • oled klienditeenidaja töökogemusega

  • varasem töökogemus ehitusvaldkonnas

  • tunned MS Office programme ja AutoCadi

  • oled hea meeskonnatöötaja ja oskad hoida häid kliendisuhteid

  • oled korrektne ja aus asjaajamises

  • oled noor ja õpihimuline, hea tehnilise taibuga ning initsiatiivi haarav

Ettevõte pakub

  • äistööajaga töökohta kiiresti arenevas ettevõttes

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd ning ametialast arengut

  • kaasaegseid töövahendeid (auto, telefon, sülearvuti)

Lisainfo

Kandideerimiseks saada elulookirjeldus meiliaadressile priit(at)seicom.ee. Lisainfot tööpakkumise kohta saad telefonitsi (+372 526 6460, Priit). Ettevõtte kohta saad rohkem infot meie kodulehelt www.seicom.ee.

Tööpakkumise number
#714904

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2021
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2021

Ettevõte põhitegevusalad on transportteenus EV piires, kosmeetika teenused, ehitus-ja elektritööd. Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine

Vaata rohkem