https://www.cvkeskus.ee/39147

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39147

Objekti-insener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
materjalide ja arvete liikumiste jälgimine
hinnakokkulepete sõlmimine
materjalide hanked


Ootused kandidaadile

ehitusharidust
töökogemust
Excel, Word kasutamise oskust
kasuks tuleb MS Projecti, Autocadi kasutamise oskus


Ettevõte pakub

meeldivat kollektiivi
konkurentsivõimelist palka


Tööpakkumise number
#39147
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Objekti-insener
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!