Värsked tööpakkumised

Objekti haldur Koidula Raudteepiirijaamas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233037

Tööpakkumise number

233037

Töö kirjeldus

Objekti halduri peamiseks ülesanneteks on:
- kinnisvara korrashoiu (sise- ja välikoristus, tehnohooldus, pisiremonttööd) teenuste korraldamine;
- meeskonna komplekteerimine ja juhtimine;
- dokumentatsiooni koostamine ja haldamine;
- objekti hoolduspäevikute täitmine;
- aruandlus;
- tugiteenuste ja avariitööde korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

- iseseisvus ja algatusvõime;
- probleemide lahendamise oskus;
- hea organiseerimisvõime, pingetaluvus ja suhtlemisoskus;
- varasem juhtimiskogemus;
- tehniline haridus;
- arvutikasutamise oskus;
- väga hea eesti- ja vene keele oskus;
- B-kategooria sõiduki juhtimise õigus ja kogemus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- aktiivset kaasalöömist ettevõtte arengus;
- kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi;
- konkurentsivõimelist tasu;
- koolitust ning võimalust ennast tööalaselt täiendada.

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2011

SOL Eesti on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus ja -puhastusteenuseid pakkuv ettevõte. Meie edufaktorid on kõrge kvaliteet ja kliendi
rahulolu, ettevõtlik vaim nagu ka asjatundlik ja osalev personal. SOL-i juhtimispõhimõtted rõhutavad loovust, vabadust, vastutust ja soovi oma töös õnnestuda.
SOL annab Eestis tööd üle 1400 inimesele.