O´LEARYS Ülemiste ootab Sind TEENINDUSMARATONILE!
Tööpakkumise number #730374

APL Restoranid OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

O´LEARYSE teenindajana saad osa erilisest spordirestorani õhkkonnast ning suhelda ägedate klientidega

Ootused kandidaadile

Maratonitööks pead olema vähemalt 18-aastane ning tõeline särasilm!

Otsid vaheldusrikast tööd Sulle mugava graafiku alusel? Igatsed ammu juba ühtehoidvat meeskonda? Soovid oma tööga sporti teha? O´LEARYSE teenindustöö pakub kõike seda ja rohkemgi veel!
Ole valmis ka karjäärihüpeteks Apollo grupis!

Tööpakkumise number
#730374

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
15. september 2021
O´LEARYS Ülemiste ootab Sind TEENINDUSMARATONILE! O´LEARYS Ülemiste ootab Sind TEENINDUSMARATONILE!

O`Learys on Eesti suurim spordirestoran ja meelelahutuskeskus. O'Learys on tänapäeval hästi tuntud ja hinnatud oma suurepärase atmosfääri, maitsva toidu ning spordiülekannetega. Üle maailma on üle 130. O'Learyse restorani, rohkem kui 10 riigis. Kirg spordi vastu. Lõõgastav tunne. Kodune toit. Hea atmosfäär. Mõnus koht, kus segunevad hea toit, jook, sport ja inimesed. Intiimne ja tõeline. Selline ongi O'Learyse tunne. O`Learys on osa Apollo ettevõtete grupist.

Vaata rohkem