Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670261

O´LEARYS Tartu otsib Sind, töökas KOKK!

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 30. september 2020
Kuulutus aegub:28. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Otsid põnevat väljakutset restoranimaailmas? Armastad Ameerika kööki ja oled kirglik kokkaja?
KOKANA valmistad maitsvat toitu ja lööd silmad särama ka kõige pirtsakamal kliendil.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult varasemat töökogemust kokana. Kandideerimiseks pead olema vähemalt 18-aastane.

Oled ammu otsinud ühte ägedat meeskonda, kuhu kuuluda? O´LEARYS on koht just Sulle!
Lisaks ootab sind rikkalik Apollo omatöötaja soodustuste pakett!

Tööpakkumise number
#670261

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
30. september 2020

O`Learys on Eesti suurim spordirestoran ja meelelahutuskeskus. O'Learys on tänapäeval hästi tuntud ja hinnatud oma suurepärase atmosfääri, maitsva toidu ning spordiülekannetega. Üle maailma on üle 130. O'Learyse restorani, rohkem kui 10 riigis. Kirg spordi vastu. Lõõgastav tunne. Kodune toit. Hea atmosfäär. Mõnus koht, kus segunevad hea toit, jook, sport ja inimesed. Intiimne ja tõeline. Selline ongi O'Learyse tunne. O`Learys on osa Apollo ettevõtete grupist.

Vaata rohkem