Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634386

O´LEARYS Kristiine otsib Sind KOGEMUSTEGA VANEMKOKK!

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 8. jaanuar 2020
Kuulutus aegub: 5. veebruar 2020

Töö kirjeldus

VANEMKOKANA juhid efektiivselt meeskonda, oled heaks eeskujuks ja oskad hinnata tipptasemel toidukvaliteeti. Saad osa ka erilisest spordirestorani õhkkonnast ja Apollo grupi motivatsioonipaketist.

Ootused kandidaadile

Kandideerimiseks pead olema eelneva vanemkoka kogemusega ja kõnelema eesti- ning vene keelt.

Armastad toitlustusmaailma ja oled kirglik kokkaja? Otsid ägedat meeskonda ja Sulle on olulised head töötingimused? O´LEARYSE vanemkoka töö pakub kõike seda ja rohkemgi veel!

Tööpakkumise number
#634386

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2020

O`Learys on Eesti suurim spordirestoran ja meelelahutuskeskus. O'Learys on tänapäeval hästi tuntud ja hinnatud oma suurepärase atmosfääri, maitsva toidu ning spordiülekannetega. Üle maailma on üle 130. O'Learyse restorani, rohkem kui 10 riigis. Kirg spordi vastu. Lõõgastav tunne. Kodune toit. Hea atmosfäär. Mõnus koht, kus segunevad hea toit, jook, sport ja inimesed. Intiimne ja tõeline. Selline ongi O'Learyse tunne. O`Learys on osa Apollo ettevõtete grupist.

Vaata rohkem