Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140226

Õ D E lastehaiguste osakonnas

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on kliiniliste õendusalaste protseduuride teostamine
ning osalemine osakonna valvetöös.

Igapäevatööd koordineerib osakonna vanemõele .

Ootused kandidaadile

 Õendusalast pädevust tõendavat kutsetunnistust
 Laste – ja nende vanemate keskset sõbralikku suhlemislaadi
 Iseseisva töö võimet
 Riigieele valdamist, kasuks tuleb vene keel suhtlustasandil
 Arvutitundmist tavakasutaja tasemel( MS Office)
 Tugevad suundumust meeskonnatööks

Ettevõte pakub

 Stabiilset täistööajaga (1,0) tööd
 Mõnusat töökeskkonda
 Võimalust õppelaenu osaliseks kustutamiseks
 Pikendatud, 35-kalendripäevast puhkust
 Tunnipalka 60 -63 kr(10 100 - 10 600 kr kuus) + lisatasu õhtuse ja öise tööaja eest . Võimalus saada täiendavaid lisatasusid vastavalt haigla väärtussüsteemile.
 Väga häid koolitusvõimalusi
 Sõbralikke kolleege
 Haigla ning naiste-.ja lastekliiniku ühiseid ( kogupere)üritusi

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem õendustöö kogemus lastega

Tööpakkumise number
#140226

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 60 - 63 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2008
Lisainfo palga kohta:
10 100 - 10 600 krooni kuus+ lisatasu õhtuse ja öise tööaja eest

SA Pärnu Haigla missiooniks on toetada inimeste tervist ja elukvaliteeti.
Haigla teenindab ligi 100 000 Pärnu linna ja maakonna püsielanikku, suvehooajal meie patsientide arv kolmekordistub . Asutuse 2007. aasta käibemaht oli üle 250 mln krooni.

Haigla on Pärnumaa suurim tööandja: 14-s struktuuriüksuses on üle 1000 töötaja, kellest õenduspersonali 350. Tagame personalile igati kaasegsed töötingimused uues modernses haiglahoones (täiendavalt www.ph.ee)

Vaata rohkem