Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #633647

Nutikassa teenindaja Akadeemia Konsumis (Coop Harju)

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nutikassas on sinu tööks klientide igakülgne abistamine ja meeldiva ostukogemuse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat

  • soovib töötada klienditeeninduse valdkonnas
  • on koostöö- ja abivalmis, aus, sõbralik ja viisakas suhtleja
  • on vähemalt 18-aastane
  • on valmis kergelt füüsiliseks tööks

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • püsivat töökohta usaldusväärses ettevõttes
  • stabiilset sissetulekut ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
  • väljaõpet kohapeal ning põnevaid täiendkoolitusi
  • huvitavat ja mitmekülgset tööd klienditeeninduse valdkonnas
  • omatöötaja soodustusi ostlemisel, võimalust kasutada
Spordiseltsi hüvesid, lõbusaid ühisüritusi ja toetuseid
  • paindlikku töögraafikut

Tööpakkumise number
#633647

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2020

Harju Tarbijate Ühistu on aastast 1909 tegutsev kaubandusettevõte, kus töötab ca 730 rõõmsat ja rahulolevat töötajat. Meie 26 kauplust paiknevad Tallinnas, Harjumaal ja Pärnus.

Vaata rohkem