Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554672

NPI protsessiinsener

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 31. august 2018
Kuulutus aegub:21. september 2018

Töö kirjeldus

NPI Protsessiinsener vastutab uute toodete tehniliste nõuete väljaselgitamise, töösse juurutamise ja tootmiseks vajaliku dokumentatsiooni tagamise eest.

Ootused kandidaadile

Suurepärane, kui Sul on elektroonikaalane haridus ning varasem inseneritööalane kogemus. Sulle on loomuomane loogiline mõtlemine, protsessikeskne lähenemine, analüüsioskus.
Oluline on ka eesti ja inglise keele oskus ning arvuti kasutamise oskus.
Meie abivalmis ja proaktiivsesse meeskonda sobid, kui oled oma töös sihikindel, lahendustele orienteeritud, usaldusväärne ja suhtud hästi kolleegidesse.

Tööpakkumise number
#554672

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. september 2018
Kuulutus sisestati:
31. august 2018

Note Pärnu OÜ on rahvusvahelise kontserni NOTE AB tütarettevõte. Ettevõtte peamisteks tegevusaladeks on elektroonikatoodete koostamine ja EMS teenuse pakkumine.

Vaata rohkem