Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179336

NPI assistent

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-päringute registri haldamine
-hinnakalkulatsioonide koostamine
-tootmiskulude arvestamine

Ootused kandidaadile

Töö eeldab:
-head eesti ja inglise keele oskust
-arvutikasutamise oskust (väga hea MS Excel)
-vähemalt keskharidust
-raamatupidamisalast töökogemust
-valmidust meeskonnatööks

Kasuks tuleb:
-soome keele oskus
-MS Accessi tundmine

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- huvitavat, pingelist ning väljakutseid pakkuvat tööd noores meeskonnas ja rahvusvahelises kontsernis
- Tervise Paradiisis lõõgastumise ja sportimise võimalus

Tööpakkumise number
#179336