Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671860

Nõustamisteenuste konsultant

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Eesti
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 13. oktoober 2020
Kuulutus aegub:30. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:
* Kohalike omavalitsuste spetsialistide nõustamine lastekaitsejuhtumites
* Kohalikule omavalitsusele arvamuse andmine lapse kinnisesse lasteasutusse suunamise sobivuse osas
* Statistiliste andmete koondamine ja analüüs

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad või sellega võrdsustatud haridus sotsiaal- või haridusteadustes) ja vähemalt kaheaastane töökogemus valdkonnas. Lisaks väga heale eesti keelele valdad heal tasemel vene ja inglise keelt. Oled hea suhtleja, Sulle meeldib teha koostööd ning Sinu tugevuseks on teiste juhendamise ja suunamise oskus. Oled aktiivne ja avatud meelega ning valmis üle-eestiliseks mobiilseks tööks.

Tööpakkumise number
#671860

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem