Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307905

Nõustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

IT Koolitus koostöös Vaata Maailma sihtasutusega kutsub rõõmsameelseid noori kandideerima mobiilsete koolitusbokside NÕUSTAJATEKS – Tallinnas,
Tartus, Viljandis, Pärnus ning mujal.

  • Nõustada koolitusboksides 10-15 aastaseid noori ning neid mõjutavaid sihtrühmi
  • Võimaldada teadmiste ja oskuste kujunemist turvalisest mobiiltelefoni, sh nutitelefoni kasutamisest
  • Jagada infolehti ja meeneid
  • Küsitluslehtede ja tagasiside õigeaegne esitamine ning koolitusboksi transport

Ootused kandidaadile

  • Iseseisev, täpne ja kohusetundlik
  • Hea arvutikasutamise oskus (MS Office jmt)
  • Oled vajadusel valmis töötama Eesti eri paikades
  • Autojuhiload (B kat)

Sobid hästi, kui:
  • Suhtled noortega vabalt ja oskad nende tähelepanu püüda
  • Hea on, kui tunned põhilisi sotsiaalmeedia võrgustikke
  • Oled noor, aktiivne ja initsiatiivikas
  • Sulle meeldib suhelda

Kasuks tuleb:
  • Vene keele oskus suhtlustasandil
  • Kui tunned põhiliste sotsiaalmeedia võrgustikke (Facebook, Twitter jmt.)
  • Isikliku sõiduauto kasutamise võimalus
  • Huvi IT valdkonna ja/ või noorsootöö vastu
  • Müügitöö ja avaliku esinemise kogemus

Ettevõte pakub

  • Head tulemustasu
  • Nõustamisalast väljaõpet
  • Meeldivaid meeskonnakaaslasi ja lõbusat tööd
  • Võimalust kaasa rääkida põneval ja olulisel teemal
  • Paindlikku töögraafikut, osalist tööaega

Lisainfo

Tööle asumise aeg: 01.08.2013
Töösuhte kestvus 3 kuud

Palume saata oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 30.06.2013 läbi CV Keskus portaali või e-posti aadressile raido(at)koolitus.ee märgusõnaga “Nõustaja”.
Lisainformatsioon telefonil (+372) 55 882 82

Tööpakkumise number
#307905

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
30. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
15. mai 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Nõustaja