Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177316

Nõunik

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OTSIME TÖÖTURU OSAKONDA

nõunikku,

kelle peamisteks ülesanneteks on tööturupoliitika kujundamine ning selle väljatöötamise ja ellurakendamise koordineerimine, tööturupoliitika riigisiseste ning rahvusvaheliste strateegiliste dokumentide ja aruannete koostamine ning koostöös haridusvaldkonnaga karjääriteenuste arendamine.

Hindame süsteemse ja loova mõtlemisega kandidaate, kes on huvitatud tööturupoliitikast ja soovivad panustada valdkonna edasisse arengusse.

Nõudmised kandidaadile

Uuelt meeskonnaliikmelt ootame

  • töökogemust valdkonnas vähemalt 2 aastat
  • kõrgharidust (soovitavalt sotsiaalteadustes)
  • teadmisi tööturu valdkonnast ja selle rakendamisest Eestis ning mujal maailmas
  • kasuks tulevad teadmised Euroopa Liidust, selle eesmärkidest ja institutsioonidest ning tööturupoliitikast
  • algatusvõimet, innovaatilisust ning otsustusjulgust uute lahenduste väljatöötamiseks ja elluviimiseks
  • oskust oma aega planeerida ja prioriteete seada
  • meeskonnatööle orienteeritust ja eestvedamisoskust
  • head inglise keele oskust

Pakume tööd professionaalses, avatud ja arengut väärtustavas organisatsioonis ning võimalust rääkida kaasa olulistel teemadel ühiskonnas.

Lisainfo

Töökoht on tähtajaline, lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks.

Tööpakkumise number
#177316

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
10. mai 2009
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2009

Vaata rohkem